CelluBOR-MYS Hakkında

2002 yılından buyana inşaat sektöründe olan firmamızın bir çok dev projede imzası bulunmaktadır.

MYS Yalıtım mühendislik olarak müşterilerimizden gelen borlu yalıtım talebi üzerine CelluBOR İstanbul Pendik bayiliğini almış bulunmaktayız.

Alanında uzman personelimizle, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreterek, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

~ Ses ve Isı Yalıtımında En İyi Uygulama Çözümü CelluBOR ~

Isı, ses yalıtımda yeni nesil en iyi çözümü sunan CelluBOR ile tüm ısı ve ses yaltıımı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçmek için Tıklayınız

Misyonumuz

misyon
CelluBOR-MYS ile yaşam alanlarını yalnızca kışları soğuktan yazları sıcaktan korumak değil ayrıca küreselleşip daha da küçülen dünyamızda sizlere; kolaylıkla iklimledirilip nefes alabilen, gürültü kirliliğinden arınmış ve huzurlu ortamlar oluşturmaktır.

Vizyonumuz

vizyon
CelluBOR MYS olarak bizler; doğaya karşı saygılı duruşumuzu üretim tesisimize de yansıtarak düşük enerji sarfiyatı ve düşük karbon emisyonu ile göstermekteyiz. CelluBOR kullanılarak yalıtımı gerçekleştirilmiş yaşam alanlarında; ayrıca elde edilen yüksek verimlilik ile enerji tasarrufu azami seviyeye çıkartılır. Enerji tasarrufu dolayısıyla enerji giderlerini azaltmada önemli rol oynamaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?